•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Бутало в разработка


#1 YamahaJog

YamahaJog

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 56
  • Телефонен номер:0876422342
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha jog

23 май 2019 - 00:04

Здравейте хора,вчера пуснах тема за проектчето си но се замислих и реших да попитам хората тук,които разбират повече от мен.? така въпроса ми е: В разработка съм и не карам с повече от 25/30 км/ч минал съм 70км.Та замислянето ми е над това дали има как да съм го прецакал вече??.Защото от както е в разработка повече от 30 не му е вдигано ,но 5/6 пъти се излигавих и го подкарвах на задна за 5/6 метра.Мисля други ден да сваля главата.?скам да ми кажете буталото какъв цвят трабва да е? Както когато го слагах или да очаквам нещо по различно.? има ли вероятност да съм го прецакал? Ако е прецакано какъв цвят ще е?

scooterhouse.net

#2 Balabanov

Balabanov

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1099

23 май 2019 - 14:09

Е за какво ще го отваряш, то ако е задрало щеше да разбереш и без да го отваряш.

#3 YamahaJog

YamahaJog

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 56
  • Телефонен номер:0876422342
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha jog

23 май 2019 - 22:32

Мисълта ми е дали не съм прецакал самата разработка нещо или няма кво да му е станало?

#4 Balabanov

Balabanov

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1099

23 май 2019 - 23:47

Освен да го прегрееш и да задере няма какво друго да стане. Ако работи добре не виждам смисъл да го отваряш. Това, че си го изрязал няколко пъти си влиза в разработката, идеята е да не го караш постоянно така за да може да улегнат сегментите. При разработка хубаво масло и малко в бензина, но не се прекалява щото хваща нагар и той не е желателен, кара се на къси разстояния за да не го прегрееш и след около 100-200км. разумно яздене се почва с неразумното. :22scooter:
Само дето аз всичките, които съм имал съм ги разработвал пред гаража за по 1-2ч. работа на празен ход. През няколко дни го изкарвам и го оставям да си работи за по 15/20мин. и после каквото сабя покаже. :dj: и да ти кажа не съм имал проблем.

#5 YamahaJog

YamahaJog

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 56
  • Телефонен номер:0876422342
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha jog

24 май 2019 - 09:05

Ами аз като го монтирах кита изгорих 1 резервоар само на място.? сега съм му минал 70/80км.Надявам се да не съм го и прегрявал че ако после загрява по пързо също няма да е приятно.Ама то мерака е страшно нещо :)