•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

?мам нужда от помощ при избора на скутер


#1 th3pr1nc3

th3pr1nc3

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2

11 юни 2019 - 17:48

Здравейте, с затоплянето на времето ми се прииска да си купя скутер. Живея във не много голям град и няма голям избор за скутери втора употреба и избора ми се спря до два. Бих искал някой по компетентен от мен да ми каже мнението си за тях. ? двата са 50 кубика 4тири тактови.
Единият е тайландски
Другия май е китайски

https://www.mobile.b...40&slink=b8gfm4

За единия поствам линк,на другия качвам снимки.
(извинявам се ако съм нарушил със поста някой правила на форума нямах време да ги прочета всичките)
Предварително благодаря! :)

scooterhouse.net

#2 cameraman

cameraman

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 322
  • МестонахождениеВарна
  • Скутер:Italjet Longjia 50 2t

12 юни 2019 - 18:45

? двата май са кЕтайци... Ми който е по-запазен. От магазина няма ли да го вземеш на сходна цена и с гаранция... че може и на лизинг.

#3 Beylian

Beylian

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 101
  • МестонахождениеНе казвам майна
  • Скутер:хонда флюс

12 юни 2019 - 21:33

Колега това са много пари за китайски скутер втора употреба ,тези са с двигател gy6 който е към 3 коня старите модели хонди и ямахи от 90те са по 5,6 коня и са сто пъти по здрави ,Намери си хонда дио или ямаха джог по 400,500 лв са или дай още малко и вземи ямаха аерокс.

#4 cameraman

cameraman

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 322
  • МестонахождениеВарна
  • Скутер:Italjet Longjia 50 2t

12 юни 2019 - 22:43

Човекът каса, че иска четиритактов. Ти пак го нареди на твоя.. Ако имаш категория- ясно... но ти нямаш... 15 години карах без категория. Като нямаш категория или рискуваш или си охлюв. За 1000 кинта с категория има бол предложения за читави машини 250-500 кубика. Карам едно го_но, дето едва вдига 65 и харчи като предишната ми Хонда Форца. В големите градове е трудно. ? без да си виновен- трябва да се скриеш.

#5 Beylian

Beylian

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 101
  • МестонахождениеНе казвам майна
  • Скутер:хонда флюс

13 юни 2019 - 19:50

Не пише че иска конкретно четеритактов а че се спрял на два четиритактови .