•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Купувам скутер !!


#1 karamoran

karamoran

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 5
  • Телефонен номер:0878655466
  • МестонахождениеПлевен

24 април 2020 - 09:52

Здравейте всички..Отварям тема, търся да закупя скутер - Aprilia, Piaggio, Benelli, Malaguti, Derbi, Gillera 50цц, 75цц - карбуратор. Бюджета ми е 1000лв твърдо. От гр. Плевен съм, предпочитам да закупя от частно лице, защото от това което чета и чувам за търговците се плаша - НОВ ВНОС. Китайски скутери не ме интересуват, пак казвам , бюджета ми е 1000лв, НЕ ДЪРЖА да е нова година, ДЪРЖА да е поддържан и здрав!

Очаквам Вашите предложения ! ;)

scooterhouse.net

#2 MilenDichev

MilenDichev

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 90
  • МестонахождениеHarmanli
  • Скутер:Jetforce,Husqvarna TE300

23 май 2020 - 22:42

?мам сузуки катана 50куб. с документи област Хасково 1000лв ако имаш интерес пиши ЛС

#3 marvel

marvel

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 99
  • МестонахождениеSofia
  • Скутер:Yamaha XMAX 300

29 май 2020 - 15:29

Човека колко точно е формулирал какво търси и ти какво му предлагаш. Той търси италианска машина ти му предлагаш японска. как по-точно да го напише човека ?

#4 MilenDichev

MilenDichev

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 90
  • МестонахождениеHarmanli
  • Скутер:Jetforce,Husqvarna TE300

01 юли 2020 - 15:56

Човека колко точно е формулирал какво търси и ти какво му предлагаш. Той търси италианска машина ти му предлагаш японска. как по-точно да го напише човека ?
Писал е без К?ТАЙСК? скутери никъде не е написал ,че НЕ иска Японски , както и да е темата е стара човека сигурно е закупил вече.