•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Malaguti Madison T150


#1 Lenkozz

Lenkozz

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 6
  • Телефонен номер:889011231
  • МестонахождениеSofia
  • Скутер:Malaguti Madison T150

25 април 2020 - 12:19

Здравейте,колеги и приятели имам проблем и нужда от  съдействие за решаването му. Скутера е както споменах вече malaguti madison t150 (yamaha) двигател напълно обслужен миналия сезон 19г. Но от както имам скутера постоянно имам за мен лично мога да опиша с една дума "аномалия" с тоците... няколко пъти е бил при жичкаджия смело твърдя уникален професионалист и страстен моторджия. За съжеление предвид създалата се ситуация в страната човека не е на разположение. По тази причина и се обръщам към вас. Мотора до последно палеше и вървеше. Преди зазимяване акумулатора беше свален и прибран вкъщи   Тъй като не заема място за разлика от мотора. След като се появи слънце реших да опитам да се повозя да ама нее... слагам акумулатора въртя ключа и Н?ЩО. Преглеждам всички бушони видимо здрави.. карам акумулатора на замерване (мин.сезон го купих от същите хора) няма ток Умрял :( викам си късмет значи е от акумулатора. Взимам оборотен зареден,замерен пред очите ми, усмивката на лицето акумулатора в ръка и хайде втори опит. Да ама нее отново неуспешен.   Въртя ключа и нищо!!! ако някой има опит много моля да сподели.

scooterhouse.net

#2 mad.max

mad.max

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 914
  • МестонахождениеСФ
  • Скутер:Peugeot Jet force 125i compressor & Geopolis 250i

25 април 2020 - 13:38

Прегледай да няма нагорели цокли на бушоните. ?мах същият яд на Медисън.

#3 martiob

martiob

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1

29 април 2022 - 14:58

Здравейте, да питам в темата на колегата за този скутер. Трябва да му сменям ремък и ролки, и да питам за ремък виждам че трябва да е 22х832 а ролките 20х12, обаче не видях колко тежат оригиналните, май са 9-10 грама? Също така искам да му вдигна малко максималната скорост, че взех да излизам извънградско, а там се движи комфортно с около 70км/ч и макса му е 100км/ч. ?скам ако може да му сложа по-тежки ролки и да се движи нормално с 80-85км/ч без да е почти на максимални обороти. Какви ролки като грамаж смятате, че ще са подходящи?