Към съдържанието

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАРИЯ- ТУК

ВСИЧКО ЗА PIAGGIO BEVERLY 500

• Please log in to reply
22 отговора на тази тема

#21 mad.max

mad.max

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 909 Мнения:
  • МестонахождениеСФ
  • Скутер:Peugeot Jet force 125i compressor & Geopolis 250i

Публикувано 11 September 2020 - 10:17

При еднакъв диаметър на вариатора,както ход и общо тегло на роликте, не виждам,защо да има разлика

scooterhouse.net

#22 Old style

Old style

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 126 Мнения:
  • МестонахождениеСтара Загора
  • Скутер:Scarabeo 100 4t/Scarabeo500

Публикувано 15 September 2020 - 19:55

Виж мнениетоYasho написа на 09 September 2020 - 19:38 :

Теоретично съществува. В сайта на Малоси пише, че може да се монтира, но трябва да се купи и малката шайба, която притиска ролките от другата страна. Вариаторът на Малоси се продава без тази шайба! При 6 ролковия вариатор, тази шайба е с три плъзгача, при 8 е с четири.
Аз питам дали някой е слагал, става ли и има ли ефект, щото не е евтинко...
Така,аз съм слагал ( няколко пъти ), разлика има  , НО, незначителна. По осезателна е когато смениш и съединителя . Още по осезателна е когато смениш и камбаната на съединителя. Но не си струва финансово. Все от някъде ще изкочи някоя пистарка и ще ти обърне огледалата наобратно. Ако си със съединител от стария вид (с лапа) камбаната на Malossi няма да ти стане , ще чука по лапата. Трабва да си направиш втулка с двоен размер спрямо оригиналната.

#23 Balabanov

Balabanov

НАЧИНАЕЩ

• Активни
  • PipPip
  • 826 Мнения:

Публикувано 15 September 2020 - 22:46

Ако изобщо се види "пистарката" в огледалата, че обикновено треперят като наближава от вибрациите и образа е размазан!  :D

Пичове не се занимавайте с глупости и безсмислено набиване на средства, иска се каране и от време на време поддръжка. Като не ти харесва ускорението се преминава към следващия "левъл" посредством смяна на техниката, като е важно да се знае, че който си е купил мотор рано или късно си "троши главата"...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни