•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Мнения за Yamaha Nmax 155


#1 plamenn19

plamenn19

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 4
  • Телефонен номер:359895686962

21 февруари 2021 - 15:40

Здравейте,
?скам да сменя скутера си. Спрял съм се на Yamaha 2021 Nmax 155. Мисля да си го закупя от представителството на Yamaha в жк Младост.
Мотора ми трябва основно за предвижване в града и по малко извънградско.
?нтересуваме мнения за марката, модела, двигател.
До сега съм карал Пиаджо Либерти и като цяло нямам никакво наблюдение върху скутерите Ямаха.
Ще съм благодарен за всяко мнение, относно марката и модела, който е имал вземане даване с тях.
Благодаря предварително.

scooterhouse.net

#2 Atanas4y

Atanas4y

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • МОДЕРАТОР
  • 1335
  • МестонахождениеПетрич
  • Скутер:Piaggio x9 500i EVO

21 февруари 2021 - 23:10

Мислиш ли че тук ще получиш адекватен отговор за скутер 2021 г. ? Повечето са 14-16годишни а  пък по големите карат маски скутери на поне 10 години и отгоре .

#3 Мит

Мит

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 147
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Honda SH300i

22 февруари 2021 - 09:37

Добре, ето един възрастен, който си купува предимно нови скутери:)
?мам наблюдения за Ямаха NMAX от Европейска държава където се карат много скутери и където прекарвам много време последните 10 години.
Общо взето най- голямото предимство на този скутер е цената. Замислен е като бюджетен вариант за тези, които просто искат да избегнат трафика на къси разтояния, в града по хубави пътища .
Скутерът има достатъчно мощност (11кв) , събира една пълноразмерна каска под седалката и надежно и безпроблемно ще те вози в града, пък и около града. Нов скутер в гаранция си е винаги добър избор
Щом си карал Пиаджо либърти, веднага ще забележиш, че качването и слизането не е толкова удобно, освен това седалката е ниска и ако си висок позицията на краката не е особено удобна. Ветрозащита няма никаква, но това се коригира с афтърмаркет слюди, има ги достатъчно. Колелата са малки, окачването е с къс ход, това няма как да се коригира, просто по-малко комфорт на разбити пътища и по- полека с “легналите полицаи”
При всички положения трябва да идеш в шоурума да седнеш на скутера пък и да го покараш , ако има тест драив. В случай , че се чувстваш ОК на него, спокойно можеш даа купуваш. Технически няма да имаш ядове, машинката е надежна