•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Какво масло за сузуки бъргман 400i


#1 anto1R

anto1R

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 910
  • МестонахождениеYambol
  • Скутер:Aprilia sr 50 Factory

06 април 2021 - 18:40

Здравейте,четох и не ми стана ясно какво масло да сложа на бъргмана?Това на мотул скутер експерт 10в40 добре ли ще е?

scooterhouse.net

#2 Balabanov

Balabanov

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1099

06 април 2021 - 21:14

Темата е чук, като за човек дето има познания. За четене нищо не си чел.  Личи по начина ти на писане, пиша ти бавно, защото знам, че четеш трудно "Suzuki recommended the use of SAE 10W-40 engine" от читанката озаглавена "Suzuki AN400 Service Manual". Може да си го дръпнеш от линка долу. Съответно това  "Мotul Scooter Expert SAE 10W40" е екстра ако си фен на марката, но само да те светна, че е в два варианта "MB" и "MA" но понеже си прекалено отворен в някои предишни изказвания няма да разяснявам какви са разликите, белким попиеш нещо...

https://www.manualsl...zuki-An400.html

#3 anto1R

anto1R

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 910
  • МестонахождениеYambol
  • Скутер:Aprilia sr 50 Factory

07 април 2021 - 02:15

 

Темата е чук, като за човек дето има познания. За четене нищо не си чел.  Личи по начина ти на писане, пиша ти бавно, защото знам, че четеш трудно "Suzuki recommended the use of SAE 10W-40 engine" от читанката озаглавена "Suzuki AN400 Service Manual". Може да си го дръпнеш от линка долу. Съответно това  "Мotul Scooter Expert SAE 10W40" е екстра ако си фен на марката, но само да те светна, че е в два варианта "MB" и "MA" но понеже си прекалено отворен в някои предишни изказвания няма да разяснявам какви са разликите, белким попиеш нещо...

https://www.manualsl...zuki-An400.html
Това е ясно че е 10 на 40 ,но това за мб и ма кое ще предложиш?

#4 anto1R

anto1R

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 910
  • МестонахождениеYambol
  • Скутер:Aprilia sr 50 Factory

07 април 2021 - 06:54

Добре,мерси за бързия отговор!