•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Проблем със инжекциона на скутер пежо джет форс 50cc


#1 Danibetov

Danibetov

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2
  • МестонахождениеSofia
  • Скутер:Peugeut jet force 50cc

17 юни 2021 - 22:30

Здравейте хора!
На скоро си купих скутер 50цц пежо джет форс инжекцион. Днес както си карах изгасна и светна жълтата лампа на таблото с форма на буквата К. Според книжката на скутера,коята намерих в нета,тази лампа е “injection system diagnostic warning light”. Кажете при вас случвало ли се е? До колкото разбирам тоя инжекцион на джет форса не в много читав и често давал проблеми… бях на майстор за смяна на ремъка и гуми преди няколко дни,той ми каза ,че със инжекциони не се разправя ,че му било писнало и да му изтрия номера,ако скутера спре да пали ? и ето днес за зла участ ,спря да пали и светна тази лампа. Препоръчайте ми сервиз в София където да го закарам/добутам ? или ако има някакъв друг начин да го подкарам поне до сервиза? Някъде четох че можело да е от горивото и ско му сложа добавка за изчистване на инжекторите можело да се оправи,дали е така?
Благодаря ви предварително!

scooterhouse.net

#2 Balabanov

Balabanov

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1099

18 юни 2021 - 18:34

SCOOTER HOUSE, горе си го пише, пробвай ги. Проблем с инжекцията на миксер 99% от компресора. Това при по-старите, с нови не съм се срещал. Лошото, е че компресора обикновено е доста скъп...

#3 Danibetov

Danibetov

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2
  • МестонахождениеSofia
  • Скутер:Peugeut jet force 50cc

18 юни 2021 - 23:36

Мерси колега,днес успях да го запаля макар и трудно ,но нямаше мощност вдигаше до 6000 оборота и после започваше да прекъсва и заглъхва. Като го изгасих пак се мъчеше да запали.