•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Piaggio Beverly 300


#1 ni_to_il@yahoo.com

ni_to_il@yahoo.com

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2
  • МестонахождениеСофия

06 юли 2021 - 10:53

Здравейте, новак съм във форума, а и в МПС на 2 колела, бих искал да закупя миди скутер с по големи гуми и кубатура 300 - 400 кубика. Бюджета е до към 6к, по-принцип гледах Sh300, Xciting 400, има една къща в Кюстендил - MS moto, както и Motoscooter в София. По принцип за повечето автокъщи се въртят смесени отзиви - напудрени, върнати километражи и пр.
Затова взех да гледам скутери които по може да им е вярна историята. Спрях се на този:

https://m.mobile.bg/...622736869062858

Плюсове - големи гуми, карам е дефакто 2 сезона, обслужен с ГО и прочие, върви с куфар и одеало и някакъв тунинг на вариатора.
Минуси - представях си го една идея по-мощен, което не е фатално, бюджета е малко отгоре, но пък се предполага , че е готов за каране. Не можах да намеря и инфо за надеждност - механическа и на електрониката.
?наче скутера ще се кара чисто за удоволствие - не знам колко време, ако не ми мине мерака и е запазен, възможно е да го задържа дълги години. Добре е да не се мъчи извънградско, но едва ли ще правя гигантски преходи. Общо взето търся надежно хоби, като посещенията при "майстори" да са сведени до минимум.

Ще се радвам да чуя вашите мнения за конкретния модел и разбира се други препоръки.

scooterhouse.net

#2 Yasho

Yasho

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 332

07 юли 2021 - 11:47

Здравей. Купувай! Покупката винаги е с известен риск, разбира се, но ако имаш късмет ще го караш докато си жив. Ресурса на тези двигатели е над 100к км. Няма да се мъчи на извънградско. В града е много пъргав. ?ма оригинален куфар - това е невероятно предимство.
Купи си чергило, свали си manual от нет-а. Карай само с масло, препоръчвано от производителя. Не прави никакви тунинги!
Много е хубав скутера.
Успех... пиши какво е станало

#3 ni_to_il@yahoo.com

ni_to_il@yahoo.com

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2
  • МестонахождениеСофия

08 юли 2021 - 13:18

Мерси за отговора, ще отида да го видя и ще пиша пак. Гледам пише Вариатор Polini в обявата, това ще да е някакъв тунинг предполагам, нямам идея за добро ли е ?