•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

?скам на задна като му дам газ


#1 Lucho_2004

Lucho_2004

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 4
  • Телефонен номер:0876176965
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Ямаха

16 октомври 2021 - 00:20

Здравейте имам малагути ф12 фантом със много спортни части (вариатор,карбуратор, гърне пружини..)но искам като му дам газ да се вдига на задна гума ако може някакъв съвет. Благодаря предварително!

scooterhouse.net

#2 naturo

naturo

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 255
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha T-max 500

18 октомври 2021 - 09:02

Многото спортни части със сигурност много ще му помогнат!
Свържи се с някакви "стънтъри", защото и да го вдигнеш това Малагути, когато паднеш, ще е станало като пуканка.
?май с тебе една чанта да събереш пластмасите.
?ли не си падал от мотор или мислиш, че е лесно да караш на задна гума. Ако пък мислиш да се литкаш из града така, просто забрави. ?ли ще се зачистиш, или ще зачистиш някой друг.

#3 alexy3009

alexy3009

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 52
  • МестонахождениеБлагоевград
  • Скутер:Aprilia SR50

03 ноември 2021 - 15:17

Послушай колегата за това дето ти каза. ?наче слагаш по-леки ролки само не прекалявай и ако е нужно още по твърда централна пружина.

#4 Stealshot

Stealshot

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 164
  • МестонахождениеСофия обл.
  • Скутер:Aprilia SR 70R Diablo Black (mildly tuned ^-^ )

03 ноември 2021 - 18:57

Задната гума се кара по мека, по леки ролки по твърди пружини на съединител и централна 70цц кит и гърне ще помогнат също. Но за сметка на това после този скутер няма да ти е грам кеф за ежедневна употреба да отидеш до магазина за хляб как се вика ще е приключение,
от друга страна ако го превъртиш тоя скутер ще стане мазало отзад стопове мигачи а бе цялата опашка я забрави аз като големия стънтер като дете превъртях една ямаха минт стана на ренде -_- .
Сега откакто съм си направил Априлията 1-2 пъти съм я дигнал на задна за по 10-15 метра но като се сетя колко пари труд и любов съм положил бързо си я свалям на 2 гуми, та си помисли по-сериозно готов ли си да го жертваш този скутер и да го направиш специално за стънт.

#5 Lucho_2004

Lucho_2004

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 4
  • Телефонен номер:0876176965
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Ямаха

26 ноември 2021 - 00:34

Благодаря Ви!