•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Моля за съвет!


#1 Vasil83

Vasil83

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 5
  • МестонахождениеSofia

21 май 2022 - 20:45

Здравейте, бъдещи колеги, моля ви за съвет. ?скам да си купя скутер с който да мога да ходя до селото си. 60 километра е отиването до там и 60 км. връщането. Пътя не минава по магистрала. Проблема е че имам само АМ категорията която върви със шофьорската книжка. Нямам възможност в момента да изкарам категория за по-мощна машина. Въпроса ми е следния, модела на scoot balkan с кит 92cc ще ми върши ли работа, машинката заслужава ли си. Приемам и други предложения. Поздрави!

scooterhouse.net

#2 bateVal

bateVal

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1

23 май 2022 - 13:29

Здравей!
Аз за тази цел си купих китаец скутер втора ръка 50сс,но моето село е на 15 км  от града и се надявам дами върши работа.Успех с покупката на подходящо моторче!

#3 Vasil83

Vasil83

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 5
  • МестонахождениеSofia

23 май 2022 - 14:48

Благодаря за пожеланията, колега, още разучавам нещата, ще взема нещо втора ръка и ще видя как е. В крайна сметка живот и здраве ще си изкарам някаква категория примерно А2 да мога да си взема нещо по-мощно и така.

#4 naturo

naturo

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 255
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha T-max 500

23 май 2022 - 15:05

Няма нужда от "А2". Ако имаш годините скачай на "А". Защо да даваш тези пари два пъти, като със сигурност ако ти хареса ще смениш миксера за нещо по-истинско.

#5 Vasil83

Vasil83

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 5
  • МестонахождениеSofia

23 май 2022 - 15:33

Годините ги имам от отдавна, но съм малко шубелия и гледам бавно да навлизам в материята. Нямам опит, времето ще покаже дали ще скоча на нещо мощно по-натам. ?наче в съвета ти има смисъл, правя го от гледна точка сам да се самоогранича колкото и смахнато да звучи.