Към съдържанието

Съобщение

Публикувано изображение
От 01.12.2017г. магазин SCOOTER HOUSE предлага сервизна дейност с високо ниво на обслужване и достъпни цени!
Бъдете от първите и се възползвайте от специалните предложения за труд и части!

ОЧАКВАМЕ ВИ!

SCOOTER HOUSE
гр.София, бул. Константин Величков 1
тел.: 0894 23 63 63

Тунинг на Honda DIO AF18

• Please log in to reply
13 отговора на тази тема

#1 TazzMann

TazzMann

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 3 Мнения:
  • МестонахождениеСофия Местонахождение: Лондон

Публикувано 22 March 2008 - 19:35

Здравейте колеги,
нов съм във форума и много работи не са ми ясни още. Имам едно Дио и имам желанието да го пипна малко за да тръгне повечко. Във момента прави "недостижимите" 57км/ч. и с един и с двама души! Кажете к'во и как може да се направя за да полети моята (50куб/см.) машина, ако може да се направи нещо де. Благодаря ви.

scooterhouse.net

#2 RNRA

RNRA

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 250 Мнения:
  • МестонахождениеSofia
  • Скутер:Aprilla SR 50

Публикувано 22 March 2008 - 20:09

Мн ясно че има какво да се направи стига да имаш парички :)/>. Зависи от каде си!!!Един пич от Варна ми каза че от някакъв магазин във Варна за скутери за 500лв. си е купил мн неща за двигателя и в момента скутера му развива някъде от порядъка на 100- и малко км/ч. а със оригинални му ауспух лепи-80км/ч. .Така че имам какво да се направи за твоя звяр.Неговия скутер също е Хонда Дио. Както казах всичко се опира до парите!!!
Honda Dio af27

#3 TazzMann

TazzMann

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 22 March 2008 - 20:43

Ми аз съм от София...

#4 Milenkatara

Milenkatara

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2752 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 22 March 2008 - 21:21

Цитат

Ми аз съм от София...
А с колко пари разполагаш?

Цитат

Здравейте колеги,
нов съм във форума и много работи не са ми ясни още. Имам едно Дио и имам желанието да го пипна малко за да тръгне повечко. Във момента прави "недостижимите" 57км/ч. и с един и с двама души! Кажете к'во и как може да се направя за да полети моята (50куб/см.) машина, ако може да се направи нещо де. Благодаря ви.
Как Дио ще прави 100 и малко ти луд ли си кво му верваш на тоя, дето е още по-луд и от тебе  :ulqlq.

#5 insulin

insulin

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 4202 Мнения:
  • МестонахождениеЯмбол / Coфия

Публикувано 22 March 2008 - 22:11

Цитат

Цитат

Ми аз съм от София...
А с колко пари разполагаш?

Цитат

Здравейте колеги,
Как Дио ще прави 100 и малко ти луд ли си кво му верваш на тоя, дето е още по-луд и от тебе  :ulqlq.
напълно е възможно без спортен аспух да прави и 100км. !!! Зависи обаче как ги прави :Р
Публикувано изображение

#6 Razer

Razer

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 2027 Мнения:
  • Местонахождениегр. Пирдоп

Публикувано 22 March 2008 - 22:21

spam... Публикувано изображение

По-темата... човека ви пита КАКВО и КАК да се направи нещо и машинката му да тръгне що годе прилично
Публикувано изображениеПубликувано изображение
Продавам всякакви стикери - ето тук => http://scooterclub-b...ic,31881.0.html

#7 TazzMann

TazzMann

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 23 March 2008 - 00:44

Пичове,
давайте идей (кит, ролки, филтри, кюнци и т.н.), цени, магазини или сервизи да отида да попитам (да смятам цифри) и прочие. За да стане "торпедо" от тава Дио. ;)/> Не че очаквам да лети с 200 километра, за тези скорости си имам едно Сузуки 1100, ама поне да се затича малко повече от 60-70км. Чувам тука се заговори за 100+ което е над очакванията ми и ще свърши чудесна работа.

#8 Sylar

Sylar

СУПЕР ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • PipPipPipPip
  • 7363 Мнения:
  • МестонахождениеПловдив

Публикувано 23 March 2008 - 00:51

т с тоя мотор като караш със 100 все едно с тва сузуки караш с 600 тва не е хава с тия малки гуми ...
636 power ;)

• Guests

Публикувано 23 March 2008 - 10:49

Сложи си хубави ролки малоси/полини,жълта централна пружина,също така и малките пружинки смени,но там не мога да ти препоръчам цвят.Изпери/смени въздушния филтър.Кит тайвански 70цц от бета арк -100-130лв,гърне примерно някое лео винче/джианели-150-160лв (може и доста по-евтино да си намериш),ако не ти се купува карб сложи просто по-големи жигльори.Ще ти се върже 300-400лв,а моторчето ще тръгне 90+.

#10 Crossista

Crossista

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 70 Мнения:
  • МестонахождениеСофия

Публикувано 02 September 2008 - 19:27

Махни филтъра или сложи някой хубав спортен,продухай карбуратора и иглата и 90% съм сигурен че ще прави 65+.

#11 iskrenski

iskrenski

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 308 Мнения:
  • Местонахождениеsofia

Публикувано 14 September 2008 - 21:05

и аз изкам да ви питам дали може да се направи и на моя скутер нещо зада прави около 80 км/h са му правя 65 на дълго скутера е китаиски ето линк http://www.bike-house.eu/rushhour.html за да видите характеристиките му :)/>

#12 picaso_89

picaso_89

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 2 Мнения:
  • Скутер:honda dio af18

Публикувано 17 November 2017 - 14:41

здравейте и моето дио вдига до 45 км и неще повече дали има ограничител някъде и къде се намира?   хондата е внесена от германия

#13 filizka

filizka

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 224 Мнения:
  • МестонахождениеБългария
  • Скутер:Peugeot Buxy

Публикувано 17 November 2017 - 19:26

Щом е внесена от Германия сигурно има ограничител.Погледни вариатора дали има в по-вече шайба и това ще е.В диото няма къде другаде да има ограничител.
П.П Само да не махнеш оригиналната шайба,че после ще стане беля.

Този пост е редактиран от filizka: 17 November 2017 - 19:27

#14 Vokil

Vokil

НОВ ПОТРЕБИТЕЛ

• Активни
  • Pip
  • 76 Мнения:
  • Местонахождениеna moreto
  • Скутер:Longjia :)

Публикувано 23 November 2017 - 21:06

От Германия съм виждал и с електроника ограничени и с права вътрешна шайба на вариатора.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни