•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

YAMAHA AEROX VALENTINO ROSSI

ямаха аерокс малагути ф12 априлиа ф15 пежо малоси полини хебо

#41 hristonikola

hristonikola

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 914
  • Местонахождениеdupnica,resilovo
  • Скутер:Fantic Caballero 70

02 януари 2015 - 00:25

Дайте да престанеме веднъж завинаги с това кой колко вдига и да направиме една тема за максимална скорост.Но не с видео на километража,а с гпс или има приложения за телефона(избира се едно и всички засичаме с него,за да няма после това приложение лъже).Мисля,че не е кой знае колко сложно. Особено за тези които искат да се докажат наистина а не да си пишат ей така за да се правят на велики.
Да видиме тогава колко се доближават до 100-те
айде само ми обясни как ама лятото ще е тва

scooterhouse.net

#42 hristonikola

hristonikola

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 914
  • Местонахождениеdupnica,resilovo
  • Скутер:Fantic Caballero 70

02 януари 2015 - 00:28

hristonikola

   хаххахаха много разбираш и ти направо щом е  с водно ще върви повече тва не знам защо го слагаш като фактор а и със гърнето няма да му се увеличи макса само със 6 км то ако беше така няма кой да си купува гърнета за по 300 лв при положение че ще се движи със 6км повече :D :D :D :D
а с колко слагаш гърне и летиш нали ебахти тиквата си с извинение  в неговия слу4аи е толко некаде несам казал то4но

#43 hristonikola

hristonikola

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 914
  • Местонахождениеdupnica,resilovo
  • Скутер:Fantic Caballero 70

02 януари 2015 - 00:33

а с колко слагаш гърне и летиш нали ебахти тиквата си с извинение  в неговия слу4аи е толко некаде несам казал то4но
и се пак тва е тт

#44 aeroxajiq

aeroxajiq

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 18

02 януари 2015 - 00:46

хахах да аз съм тиквата да знаеш само твоето мбк върви със незнам си колко, и кво като е тт на Ангел аерокса със малоси спорт и тт дигаше 100 и нещо прочети му темата после говори 6 км хахха :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

#45 hristonikola

hristonikola

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 914
  • Местонахождениеdupnica,resilovo
  • Скутер:Fantic Caballero 70

02 януари 2015 - 03:41

хахах да аз съм тиквата да знаеш само твоето мбк върви със незнам си колко, и кво като е тт на Ангел аерокса със малоси спорт и тт дигаше 100 и нещо прочети му темата после говори 6 км хахха :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

100км с тт и малоси спорт  да дига ок ама 95 със сток кит. а мойто мбк стоково вървеше с 102 с гпс с тунинга не е пробвано ще пробвам тва лято

#46 burza4eto

burza4eto

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1121
  • Телефонен номер:0878260445
  • МестонахождениеБлагоевград
  • Скутер:StreetNrg (powered by polini)

02 януари 2015 - 10:07

Дайте да престанеме веднъж завинаги с това кой колко вдига и да направиме една тема за максимална скорост.Но не с видео на километража,а с гпс или има приложения за телефона(избира се едно и всички засичаме с него,за да няма после това приложение лъже).Мисля,че не е кой знае колко сложно. Особено за тези които искат да се докажат наистина а не да си пишат ей така за да се правят на велики.
Да видиме тогава колко се доближават до 100-те

Съгласен съм! Много добра идея!

#47 stefandelev

stefandelev

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 148
  • Скутер:WHITE-BLUE SPORT AEROX 70cc

02 януари 2015 - 12:10

ЧАСТ?ТЕ ЩЕ СЕ ПОРЪЧАТ НА 05.01.2015г защото скутер хаус  са в отпуск до тогава :)

#48 bamz

bamz

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 115
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha Aerox

02 януари 2015 - 12:31

На мен DigiHUD апликацията за GPS ми свали 11 километра от таблото.
?деята е готина, но лично аз не бих си играл да си снимам таблото докато карам с да речем 100. С толкова веднъж се пада от миксер. :D
Друго ми е интересно, как определят, че вдига да речем 90+ еди колко си, като повечето са с километраж до 80?!

#49 stefandelev

stefandelev

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 148
  • Скутер:WHITE-BLUE SPORT AEROX 70cc

02 януари 2015 - 13:25

примерно засичат с друг мотор на който киометража е по голям :)

#50 Gabo_98

Gabo_98

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 4
  • Скутер:Yamaha Aerox 50++

02 януари 2015 - 21:21

Момчета стига сте спорили и критикували момчето колко реално му вървял скутера.Мога да ви кажа,че е напълно възможно 90 да ги направи Аерокса както е 50 с гърне и вариатор.? мен така ме критикуваха,че не можел скутера ми да върви 92-3,пичагите със 70-ките,но след като се пуснахме и нещо им уряха конете и искаха не искаха повярваха,че е възможно 50-ка да върви толкова.Мисълта ми е,че колкото върви,върви всеки има право да си пише в неговата тема това което е постигнал.?наче евала пич,продължавай.Следя с интерес ! :)

#51 stefandelev

stefandelev

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 148
  • Скутер:WHITE-BLUE SPORT AEROX 70cc

02 януари 2015 - 21:26

мерси колега :)

#52 hristonikola

hristonikola

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 914
  • Местонахождениеdupnica,resilovo
  • Скутер:Fantic Caballero 70

02 януари 2015 - 21:37

Момчета стига сте спорили и критикували момчето колко реално му вървял скутера.Мога да ви кажа,че е напълно възможно 90 да ги направи Аерокса както е 50 с гърне и вариатор.? мен така ме критикуваха,че не можел скутера ми да върви 92-3,пичагите със 70-ките,но след като се пуснахме и нещо им уряха конете и искаха не искаха повярваха,че е възможно 50-ка да върви толкова.Мисълта ми е,че колкото върви,върви всеки има право да си пише в неговата тема това което е постигнал.?наче евала пич,продължавай.Следя с интерес ! :)
и аз нз що си4ки се караме затова казваме си мнение то и до там :thumbup: :scooter:

#53 aeroxajiq

aeroxajiq

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 18

02 януари 2015 - 21:40

Ти не си изказваш мнението а се правиш на професор колко му вървял скутера колко щял да парви дори казваш някви неверни стойности аре стига,имам аерокс и знам колко ми вървеше докато беше стоков ;) ;)  и не знам кво е тва твойто мбк 100 цц къде правил стоков 102 един приятел имаше аерокс 100 цц те двигателите са еднакви пълнеше си километража ;)

#54 hristonikola

hristonikola

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 914
  • Местонахождениеdupnica,resilovo
  • Скутер:Fantic Caballero 70

02 януари 2015 - 22:08

Ти не си изказваш мнението а се правиш на професор колко му вървял скутера колко щял да парви дори казваш някви неверни стойности аре стига,имам аерокс и знам колко ми вървеше докато беше стоков ;) ;)  и не знам кво е тва твойто мбк 100 цц къде правил стоков 102 един приятел имаше аерокс 100 цц те двигателите са еднакви пълнеше си километража ;)
а колко му е километража той ако е 80 ще го пални много ясно имаше един колега с едно мбк овето с кит 115 кубика топ и още нещо каза ма не помня и каза 4е номожел поже4е от 110км или там някаде нека другите колеги да ти кажат 4е 100цц сток, аерокс, мбк, малагути не може да си пални километража моя километраж е до 140 нека другите колеги да кажат и те дали е истина или си се заблудил

#55 aeroxajiq

aeroxajiq

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 18

02 януари 2015 - 23:18

Километража му беше до 120 км не до 80 ;) и си го пълнеше лично съм го карал :)

#56 hristonikola

hristonikola

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 914
  • Местонахождениеdupnica,resilovo
  • Скутер:Fantic Caballero 70

02 януари 2015 - 23:56

Километража му беше до 120 км не до 80 ;) и си го пълнеше лично съм го карал :)
незнаеш ли 4е километражите лъжат затова гпс има :thumbup:

#57 LEN FAKI

LEN FAKI

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 205
  • МестонахождениеПазарджик
  • Скутер:Aprilia sr

03 януари 2015 - 01:34

Колеги ще спрете ли да спамите в на момчето проекта имате лс. Колега успех с проекта и дано да нямаш затруднения :thumbup: :thumbup: :scooter:
Колата вози тялото мотора душата !!!

#58 yamaha_neos_mbk

yamaha_neos_mbk

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 464
  • Скутер:Piaggio Zip,Simson and Yamaha neos (new) :D

03 януари 2015 - 03:26

Колеги каква е разликата м/у аерох ' R ' и обикновенния ?


СЛЕДЯ С ?НТЕРЕС !
На който не му харесвам ,двата пръста в ауспуха ;)

#59 Gabo_98

Gabo_98

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 4
  • Скутер:Yamaha Aerox 50++

03 януари 2015 - 10:22

Грам разлика няма между Аерокс и Аерокс Р.Просто това Р им е допълнение към модела.

#60 yamaha_neos_mbk

yamaha_neos_mbk

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 464
  • Скутер:Piaggio Zip,Simson and Yamaha neos (new) :D

03 януари 2015 - 12:47

Аха ,мерси . Ппц си мисля ,че има разлика в пластмасите смсл ' р ' е малко по издължен в предницата
На който не му харесвам ,двата пръста в ауспуха ;)