•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Китайско моторче


#1 valentin1

valentin1

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 72

25 May 2019 - 15:33

Здравейте, да се похваля купих си едно китайско ролерче 50 кубика- мотовел модела е магнет сити.

http://www.motowell.de/






Рекламират се като европейски производител, но всичко се внася от китай доколкото разбирам. Двигателчето е LJ1P37QMB, а производител е Ningbo Longjia Motorcycle. Както се вижда от снимките го купих на 200 метра пробег. След 2 седмици ще се прибирам в Бг и ми се иска да му сменя електрониката с някаква спортна, не че ще го направя веднага, но малко по късно. Знаете ли някакъв магазин за такива електроники във Варна. Преди имаше един под КАТ, но миналата година като минавах от там беше станал представителство на Хонда. За момента го карам с около 25-30- така искат по каталог, но все някога ще я сменя тази електроника и ако някой знае къде са ограничителите да казва. Не съм виждал тази марка в Бг, но най вероятно я има под друго име

scooterhouse.net

#2 Beylian

Beylian

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 101
  • МестонахождениеНе казвам майна
  • Скутер:хонда флюс

25 May 2019 - 16:59

Супер е

#3 cameraman

cameraman

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 322
  • МестонахождениеВарна
  • Скутер:Italjet Longjia 50 2t

02 June 2019 - 18:02

От сервиза на Хонда надолу е другия магазин.

#4 valentin1

valentin1

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 72

03 June 2019 - 19:14

От сервиза на Хонда надолу е другия магазин.
Някакви кооординати може ли да дадеш, че съм в германия и не се сещам там да има такова нещо, сещам се за автосалон, разсадник, ама такова нещо не знам. Погледни моля те на картата и кажи точно, сега погледнах, но дава само крис ауто и някаква железария

#5 Vokil

Vokil

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 210
  • Местонахождениеna moreto
  • Скутер:Longjia :)

03 June 2019 - 22:10

Все са си там и сайт си имат  https://www.dianamoto.com/

#6 valentin1

valentin1

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 72

13 August 2019 - 11:10

Да продължа темата, на моторчето завъртях около 650км вече и минах първата инспекция. Смениха маслото, припомпиха гумите, провериха някакъв вентил с луфтомер. Всичко е точно. Но аз искам да върви малко повече, в момента е ограничено на 45-48км/ч. ? съответно докато гледа майстора и си работи го попитах как може да се увеличи скоростта. Думите му бяха че това е нов двигател с интегрирано/вградено/ цди  и няма да може да се направи нищо. До момента не съм го отварял и не съм бутал нищо по двигателя. Питането ми е дали някой е чувал за такова цди и такава система, ако трябва нещо да снимам за да стане по ясно само кажете