•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

скутер 50цц може ли да се возят двама.


#1 Beylian

Beylian

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 101
  • МестонахождениеНе казвам майна
  • Скутер:хонда флюс

16 юни 2019 - 22:44

?скам да питам разрешено ли е на скутер 50 кубика който се води мотопед да се возят двама души.

scooterhouse.net

#2 Baroto77

Baroto77

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 299
  • МестонахождениеДобрич
  • Скутер:Хонда

19 юни 2019 - 07:38

Разбира се, че е разрешено, НО ако е 1+1 и има фабрични стойки за пътника

#3 naturo

naturo

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 255
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha T-max 500

19 юни 2019 - 08:36

Може, но трябва с краката да се дават тласъци и допълнителни конски сили! Ако общата маса на товара т.е. пичовете на седалката е над 120 кг. може и трябва да се кара само по надолнище. :scooter:

#4 naturo

naturo

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 255
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha T-max 500

19 юни 2019 - 08:42

Може, но трябва с краката да се дават тласъци и допълнителни конски сили! Ако общата маса на товара т.е. пичовете на седалката е над 120 кг. може и трябва да се кара само по надолнище. :scooter:

#5 Beylian

Beylian

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 101
  • МестонахождениеНе казвам майна
  • Скутер:хонда флюс

24 юни 2019 - 21:37

Как мога да разбера дали е 1+1 в талона ли търябва да пише ,фабрични степенки ли имаш впредвид ако в талона не е обозначено и му заваря степенки за пътника става ли.

#6 Balabanov

Balabanov

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1099

24 юни 2019 - 23:13

Може, но трябва с краката да се дават тласъци и допълнителни конски сили! Ако общата маса на товара т.е. пичовете на седалката е над 120 кг. може и трябва да се кара само по надолнище. :scooter:

По нанадолнище и в двете посоки си става :D
?мам 4Т GY6, който на горе се движи с 45км, на долу се движи със 60км, а имам и 2Т, който на горе 80км и на долу 1ХХ км, нямам цифрички над 80 :P а съм 104кг. Това е за "mid" надолнища, по "hard" надолнища не ми се е налаголо, че Софийско си е равно поле. ? ограничението в града е 50км :blush: