•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Всичко за YAMAHA T-MAX 500 / 530сс

Не пали

#21 veno81

veno81

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1520
  • Телефонен номер:0878755800
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha Black Max 530

21 юни 2009 - 18:48

Леле това е най красивия скутер за мене 8-О УН?КАЛЕН !
Да колега -и като визия- и като возене- и като вървене -във всичко е № 1 (лично мое мнение, не го пиша за някакъв спор )

scooterhouse.net

#22 snickers_

snickers_

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 64

21 юни 2009 - 19:24

Леле това е най красивия скутер за мене 8-О УН?КАЛЕН !
Да колега -и като визия- и като возене- и като вървене -във всичко е № 1 (лично мое мнение, не го пиша за някакъв спор ОК)
и най вече във вървене
https://www.youtube....h?v=NdVtmeqf214
това а ко го вида на живо просто няма как да го повярвам :)

#23 veno81

veno81

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1520
  • Телефонен номер:0878755800
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha Black Max 530

21 юни 2009 - 20:16

Това си е истина приател просто този Т-Мах е с Нитро-
http://www.protoxide...ha_t_max500.htm

#24 veno81

veno81

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1520
  • Телефонен номер:0878755800
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha Black Max 530

23 юни 2009 - 21:15



#25 ilkata

ilkata

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 502

30 юни 2009 - 22:59

добре де, много ми е интересно, за човек, за когото 6к лв са Много пари, заслужава ли си да ги извади за този УН?КАЛЕН "скутер" ??? ?мам в предвид - найстина съм влюбен в него и скоро ми предстои да си купувам нов скутер търся си нещо спортно, не да се возя а да си правя кафе (нали ме разбирате) и си мисля, че Т Макс е точно като за мен, но.... damn... найстина ли тази сума, с която ще трябва да се разделя, може да оправдае очакванията ми... а и тези 2 цилиндъра и тн са си доста опасни в реални пътни и градски условия...
www.fireinside.bg

#26 lud_s_X9

lud_s_X9

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2080
  • МестонахождениеВраца

01 юли 2009 - 01:25

Тука във Враца са 2 Т-макса единия вади просто нереален звук незнам дали е тоя от снимките не съм ги заглеждал

#27 Dangerman

Dangerman

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2748
  • МестонахождениеСофия.

01 юли 2009 - 01:33

YAMAHA си е YAMAHA.

#28 djface

djface

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 406
  • Скутер:YAMAHA T Max

01 юли 2009 - 02:27

добре де, много ми е интересно, за човек, за когото 6к лв са Много пари, заслужава ли си да ги извади за този УН?КАЛЕН "скутер" ??? ?мам в предвид - найстина съм влюбен в него и скоро ми предстои да си купувам нов скутер търся си нещо спортно, не да се возя а да си правя кафе (нали ме разбирате) и си мисля, че Т Макс е точно като за мен, но.... damn... найстина ли тази сума, с която ще трябва да се разделя, може да оправдае очакванията ми... а и тези 2 цилиндъра и тн са си доста опасни в реални пътни и градски условия...

Koe по-точно им е опасното, че не те разбирам нещо!?! Ти май не си на подходяща възраст за такъв мотор... имаш ли 18!?
Повярвай, Т Мах-а си заслужава всеки лев... не ще ги оправдае, а ще ги надхвърли (за очакванията ти)! Красив е, върви като луд, има невероятно пътно поведение и е супер удобен. Освен това, потърси из нета, има снимки на Т Мах без пластмасите, там ще видиш (ако разбираш от мотори и пр.) каква е разликата между него и другите скутери (както и приликата му с моторите)!
Това е УН?КАЛНА машина, не случайно държи толкова висока цена, навсякъде!


пп: Моя са го карали няколко човека от форума и могат да потвърдят думите ми за вървенето му, както и за удобството и пр.


#29 ilkata

ilkata

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 502

01 юли 2009 - 07:44

добре де, много ми е интересно, за човек, за когото 6к лв са Много пари, заслужава ли си да ги извади за този УН?КАЛЕН "скутер" ??? ?мам в предвид - найстина съм влюбен в него и скоро ми предстои да си купувам нов скутер търся си нещо спортно, не да се возя а да си правя кафе (нали ме разбирате) и си мисля, че Т Макс е точно като за мен, но.... damn... найстина ли тази сума, с която ще трябва да се разделя, може да оправдае очакванията ми... а и тези 2 цилиндъра и тн са си доста опасни в реални пътни и градски условия...

Koe по-точно им е опасното, че не те разбирам нещо!?! Ти май не си на подходяща възраст за такъв мотор... имаш ли 18!?
Повярвай, Т Мах-а си заслужава всеки лев... не ще ги оправдае, а ще ги надхвърли (за очакванията ти)! Красив е, върви като луд, има невероятно пътно поведение и е супер удобен. Освен това, потърси из нета, има снимки на Т Мах без пластмасите, там ще видиш (ако разбираш от мотори и пр.) каква е разликата между него и другите скутери (както и приликата му с моторите)!
Това е УН?КАЛНА машина, не случайно държи толкова висока цена, навсякъде!


пп: Моя са го карали няколко човека от форума и могат да потвърдят думите ми за вървенето му, както и за удобството и пр.


благодаря ти за отговора... не тръгвай винаги с рогата напред моляте, 18 минах преди 5 почти 6 години ;)
www.fireinside.bg

#30 veno81

veno81

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1520
  • Телефонен номер:0878755800
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha Black Max 530

01 юли 2009 - 08:18

Какво да ти кажа "ilkata" докато не пробваш няма да разбереш за какво ти говори " djface" Ок.Просто незнам някой да се е качил на Т-Мах и да не е останал доволен.



#31 ilkata

ilkata

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 502

01 юли 2009 - 08:51

еми и аз незнам за такъв човек, нямах тва впредвид :) тези дни ще имам възможност да пробвам един и тогава можеби ще разбера донякъде за какво става въпрос...
www.fireinside.bg

#32 veno81

veno81

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1520
  • Телефонен номер:0878755800
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha Black Max 530

01 юли 2009 - 09:07

еми и аз незнам за такъв човек, нямах тва впредвид :) тези дни ще имам възможност да пробвам един и тогава можеби ще разбера донякъде за какво става въпрос...
Приятел ако имаш каквито и да е въпроси пиши -ти какъв ще пробваш имам предвид коя година -да знаеш че от 2004г. са инжекцион и лесно ще ги познаиш по двата диска отпред и ръчната спирачка.За този модел си заслужават около 6000 лева-но зависи все пак от външния вид ,дали има спортен ауспух ,вариатор и т.н.

#33 ilkata

ilkata

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 502

01 юли 2009 - 09:26

мисля, че е преди 04 защото не е с дигиталното табло посредата, със спортен ауспух е но не съм сигурен какъв, карбонов е и е доста къс а звукът му - невероятен... един приятел си го купи пред 3-4 дена просто искам да видя за какво става въпрос, че май започвам да си търся финансиране
www.fireinside.bg

#34 djface

djface

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 406
  • Скутер:YAMAHA T Max

01 юли 2009 - 13:06

ilkata, просто изказах предположение, че си малък, но явно съм сгрешил, извинявай за което!
Няма проблем, че е стария модел, всички Т Мах-и вървят еднакво! Ако си решил да взимаш макси, не се замисляй, още повече, искаш да караш по спортно (доколкото рабрах)! Е, имай предвид, че не е от най икономичните и подръжката му е като на мотор, но... мамка му, струва си! Харчи 6-7/100, ремъка му е 200+лв, тунинга също не му е евтин (но си заслужава да се тунингова)

#35 ilkata

ilkata

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 502

01 юли 2009 - 14:07

няма проблем не съм се засегнал ни най-малко.. А за това, че не е икономичен ми е пределно ясно то няма как, се едно от едно Ферари да искаш да ти е икономично ;)
мерси за инфото...
www.fireinside.bg

#36 veno81

veno81

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1520
  • Телефонен номер:0878755800
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha Black Max 530

10 юли 2009 - 08:30

Тия дни се повозихме с DJ-a добре и той щракна двете машини -ето малко снимки









#37 veno81

veno81

    Модератор

  • МОДЕРАТОР
  • 1520
  • Телефонен номер:0878755800
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha Black Max 530

22 юли 2009 - 15:16

Днес си сложих Ксенон и чакам да се стъмни да го пробвам ,и ще кача и малко снимки

#38 kolio

kolio

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 782
  • МестонахождениеСофия

23 юли 2009 - 10:58

Снощи към 9 да сте минавали с ди джея през Горубляне?

#39 djface

djface

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 406
  • Скутер:YAMAHA T Max

23 юли 2009 - 11:59

Аха, минахме, имаше и едно Дерби 250 с нас (то вдига най-много шум)

#40 kolio

kolio

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 782
  • МестонахождениеСофия

23 юли 2009 - 12:05

екстра звук извадихте