•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

МОЛЯ В? ПОМОГНЕТЕ :(

neos yamaha far krushka problem pomosht motor mikser skuter

#1 jimbi4

jimbi4

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 5

23 февруари 2013 - 03:46

КОЛЕГ??? МОЛЯ В? ПОМОГНЕТЕ!! :( Не знам дали му е тук мястото да питам за това,но смятам че няма да ми бъде отказано :) ...  ?мам следния проблем: Карам Ямаха Неос 50цц...искам да попитам каква точно крушка трябва да сложа на фара,защото както знаете на неоса фара е разделен на две,не е един цял...блъскам си главата от сума ти време защото каквато и крушка да сложа СВЕТ? НА ДВА ЛЪЧА  а искам да ми свети в един! като го купих крушката с която си беше светеше изключително добре (в един лъч) и много силно, но ми изгоря и я засилих из тръните за което мн ме е яд  :@  молбата ми е към тези които имат Неос-и а и към всички запознати ...акоо можете да ми дадете линк,снимка или каквото и да е за да видя каква трябва да е точно крушката...БЛАГОДАРЯ В? МНОГО!!!!!

scooterhouse.net

#2 bastardo

bastardo

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2821
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Пиаджо Зип

23 февруари 2013 - 05:32

А бе брато карай там и това е важното е че свети ;)

#3 jimbi4

jimbi4

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 5

23 февруари 2013 - 12:29

ооо братле изобщо не е  така както мислиш...за малко да се претрепя в една дупка....щото посредата има черен,тъмен коридер (място дето не е осветено) иииии много кофти.....таа очаквам мнения ...помагайтее :)

#4 jimbi4

jimbi4

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 5

23 февруари 2013 - 12:33

ооо братле изобщо не е  така както мислиш...за малко да се претрепя в една дупка....щото посредата има черен,тъмен коридор (място дето не е осветено) иииии много кофти.....таа очаквам мнения ...помагайтее :)


#5 Woofer

Woofer

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1023
  • Телефонен номер:0887-34-27-37
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Aprillia SR 50 Street mit Piaggio Engine

23 февруари 2013 - 12:40

По каталог няма ли? Ако не потърси някой колега от форума който да кара неос и така :)

#6 bastardo

bastardo

    СУПЕР ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 2821
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Пиаджо Зип

24 февруари 2013 - 17:09

ооо братле изобщо не е  така както мислиш...за малко да се претрепя в една дупка....щото посредата има черен,тъмен коридер (място дето не е осветено) иииии много кофти.....таа очаквам мнения ...помагайтее :)
Който не кара не пада нали знаеш ;)

#7 jimbi4

jimbi4

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 5

24 февруари 2013 - 17:17

:D така е вярно е :D  нооо колегата по горе дето вика да видя по каталог......каде мога да намеря каталог??? :D :D

#8 lyb4o_gb

lyb4o_gb

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 43
  • МестонахождениеGabrovo city

06 април 2013 - 23:31

Каталог в магазин за части/скутери/мотори.?мат каталози до най-малкото болтче :thumbup:
Ride now,Cry later!

#9 Kesara_97

Kesara_97

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 51
  • Телефонен номер:0898475521
  • МестонахождениеQmbol
  • Скутер:Yamaha Neos

26 януари 2014 - 21:14

ако темата е валидна все още ти предлагам да си сложиш 1 ксенонова крушка аз карам неос и съм с ксенон и съм много доволен.

#10 superfreshman

superfreshman

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 188
  • Телефонен номер:0897727774
  • Местонахождениеsofia
  • Скутер:baotian 125

26 януари 2014 - 22:31

и при мен са два и единия е ксенон много добре свети !