•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Yasuni R за DR Evo 70cc ??

DR Evo Yasuni 70cc tuning

#41 Piaggio Extreme

Piaggio Extreme

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 30
  • МестонахождениеPlovdiv
  • Скутер:Piaggio NRG Extreme

20 март 2019 - 20:50

Колега мини поне още 100-150км. за по-сигурно

scooterhouse.net

#42 РАДКО БС

РАДКО БС

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 23
  • МестонахождениеБургас
  • Скутер:Aprilia sportcity 50 one

21 март 2019 - 21:40

Мисля да мина към 300км.и от там да почна да го натоварвам и по баири по сериозни така поне до 500км. пробег. Макар че го усещам че има доста тяга.

#43 РАДКО БС

РАДКО БС

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 23
  • МестонахождениеБургас
  • Скутер:Aprilia sportcity 50 one

08 април 2019 - 17:00

400км минати машината се държи перфектно след настройката на карба много съм доволен от ево кит тягата е хубава остана само фината настройка но вече ще следя цвета на свеща готов за сезона благодаря най вече на карро за инфото с удоволствие ако идва към Бургас на море ще го почерпя за акъла с който ми помагаше и за инфото.

#44 РАДКО БС

РАДКО БС

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 23
  • МестонахождениеБургас
  • Скутер:Aprilia sportcity 50 one

08 април 2019 - 17:02

? на Piagio Extrem също благодаря че се отзова с отговор и разбиране.

#45 Stealshot

Stealshot

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 164
  • МестонахождениеСофия обл.
  • Скутер:Aprilia SR 70R Diablo Black (mildly tuned ^-^ )

08 април 2019 - 17:33

Него натоварвай преди се усети че е готов ако имаш усет се усеща новия цилиндър как загрява бързо и не е готов за мах обороти. Не е проблем го вкараш в топ обороти но за 10-15 сек, в момента който се разработи двигателя ще го усетиш той ти казва готов сам дай газ, лично на мен ми отне 4-5 резервоара като се има предвид че 1 резервоар е 7,2л скутера ми не харчи по малко от 7-8 даже и 10 на 100. След това се отвори намести и беше готов за abuse :scooter:

А за настрои-ката на карба най-добре се прави с тестове, сложих 92 главен имам един планински път до мене неми хареса върнах се 90 така до 82 отверката в джоба последно с 82 газ по планината неми хареса половин оборот на винта с въздух неми хареса, четвърт оборот застана перфе , много хора ми казваха да провери свеща цветове ала бала, но аз лично си вярвам в инстинкта и карам 2т машини от 10 годишен знам кога не работи наред в момента съм супер доволен!

П.С Евалата на kappo и аз много ми асистира момчето разбира ги :thumbup:

#46 РАДКО БС

РАДКО БС

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 23
  • МестонахождениеБургас
  • Скутер:Aprilia sportcity 50 one

08 април 2019 - 20:25

Дам евала и аз на усет го правя но по принцип почнах с 80 микрона но беше доста прехранен и в ниските направо беше олеле иначе на високите направо се стрелваше сега в момента сам с 65 микрона главен оборот и половина на въздуха и се държи много добре може би до 72 микрона ще е ехра но то ще си покаже иначе филтъра въздушния ми е стоков а 80 микрона ми идва адски голям няма смисъл само дигам расход а ефекта е нулев.

#47 Stealshot

Stealshot

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 164
  • МестонахождениеСофия обл.
  • Скутер:Aprilia SR 70R Diablo Black (mildly tuned ^-^ )

08 април 2019 - 20:42

Дам евала и аз на усет го правя но по принцип почнах с 80 микрона но беше доста прехранен и в ниските направо беше олеле иначе на високите направо се стрелваше сега в момента сам с 65 микрона главен оборот и половина на въздуха и се държи много добре може би до 72 микрона ще е ехра но то ще си покаже иначе филтъра въздушния ми е стоков а 80 микрона ми идва адски голям няма смисъл само дигам расход а ефекта е нулев.

Зависи ако си с сток PHVA 17,5 72 ми беше перфектния и на мен но като минах на PHBG 21 82 отиде главния без шнорхели и глупости с стоковата кутия гъба малоси вътре

#48 РАДКО БС

РАДКО БС

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 23
  • МестонахождениеБургас
  • Скутер:Aprilia sportcity 50 one

08 април 2019 - 22:54

Дам по голям карб 21 но аз 17.5 ми е достатъчен пък и ще ми е по икономичен тази 21 ще ми качи разхода много за мене мисля че не си заслужава във високи километри едва ли ще качи кой знае колко в самото ускорение най вече ще има разлика но ако ще ми гори 8л. и нагоре аз по добре да си житкам с пистарката

#49 РАДКО БС

РАДКО БС

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 23
  • МестонахождениеБургас
  • Скутер:Aprilia sportcity 50 one

08 април 2019 - 23:00

В същност кутията ми е стокова а вътре е филтър малосси гъба. Не знам стоков ли се води или някакъв друг напоен е неговото си масло там както триябва