•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

ПРОДАДЕН !!! Aprilia Sr Malossi tuning 70+cc

aprilia sr malossi tuning априлиа тунинг звяр 70 малоси скутер

#21 Kristiqnn

Kristiqnn

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 206
  • МестонахождениеГорна Оряховица

21 януари 2013 - 21:56

Колега не си ли прекалил с максималната скорост малко?Нещо не ми се вярва със стоковите предавки и този сетъп да вдигне толкова,понеже братовчед ми има същия ср и с малко по-мощен кит,гърне и ротор направи 107км по GPS преди да се заиграеме с предавките

колега с другите предавки 120 ги минава ... 125-130км :)
  
  

scooterhouse.net

#22 Kristiqnn

Kristiqnn

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 206
  • МестонахождениеГорна Оряховица

21 януари 2013 - 22:07

Мотора е с ново окабеляване ,пачи крак , взех си болтове за многото места на които липсваха,почистих филтъра, и също така го закарах на майстор да ми направи настройка на карба ... :)
  
  

#23 neprili4no_burz

neprili4no_burz

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1236
  • МестонахождениеSofia
  • Скутер:бабка с жабарски допинг

22 януари 2013 - 02:21

Еха сега с настройка на карба,нов пачи крак и нови болтове сигурно лепи 150км :D Казвали си ми че и ако сложиш стелки обърнати на обратно вдига още минимум 3 коня

#24 Kristiqnn

Kristiqnn

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 206
  • МестонахождениеГорна Оряховица

22 януари 2013 - 14:54

Еха сега с настройка на карба,нов пачи крак и нови болтове сигурно лепи 150км :D Казвали си ми че и ако сложиш стелки обърнати на обратно вдига още минимум 3 коня

Брат да не си от "комиците"... много  забавни лафове пускаш.. направо ме заболя стомаха :( Комплексарче
  
  

#25 neprili4no_burz

neprili4no_burz

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1236
  • МестонахождениеSofia
  • Скутер:бабка с жабарски допинг

22 януари 2013 - 21:45

Еми може и от тях да съм,и по-полека с езика че нито съм ти на годините нито на акъла детски.Айде докажи че си прав и снимай едно клипче да ги видиме тия 120-30 км,то ако беше така всеки щеше да кара малоси спорт.С този кит и с 4,1г ролки ако прави 100км трябва да биеш капата отземи

#26 Kristiqnn

Kristiqnn

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 206
  • МестонахождениеГорна Оряховица

22 януари 2013 - 22:28

ще направя клип ,че да спиш спокойно...
  
  

#27 neprili4no_burz

neprili4no_burz

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1236
  • МестонахождениеSofia
  • Скутер:бабка с жабарски допинг

22 януари 2013 - 22:37

пичага не се заяждам,но тука всеки прави 120-130,и моя прави толкова и досега съм се засичал с двама трима''бързи''и на 300-400м ги плескам с 200,от тази гледна точка го казвам

#28 Kristiqnn

Kristiqnn

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 206
  • МестонахождениеГорна Оряховица

22 януари 2013 - 22:50

то е ясно,че с тия ролки 4.1 няма да ги прави сложени са защото за мен старта ми е по-важен , но с по-тежките 115-120 ще бутне... в най-скоро време ще направя клип.. (говоря с обикновените предавки)
  
  

#29 Kristiqnn

Kristiqnn

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 206
  • МестонахождениеГорна Оряховица

27 януари 2013 - 15:33

колеги ако сложа бели стъкла на предните мигачи дали ще стоят добре.. :?
  
  

#30 shtelko

shtelko

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 956
  • МестонахождениеДимитровград

28 януари 2013 - 12:32

Със сигурност ще е по-добре.? това за макс-а .... просто няма как да са реални или ги вдига като Шуменския влак :D Казвам го от опит в момента Аерокс Мид рейс вдига точно толкова,но има и ротор и оувърейндж(е не съм си играл с предавките засега може би ще вдигне още малко) затова и аз ще чакам клип :)

П.П. Не се заяждам,а изказвам мнение ;) Хубава Априлийка,да си я караш дълго без проблеми.

Поздрави,Щелко

#31 Kristiqnn

Kristiqnn

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 206
  • МестонахождениеГорна Оряховица

28 януари 2013 - 22:26

Поръчал съм бели стъкълца за мигачите.Утре ще ги сложа и,ще направя 1-2 снимки :)
  
  

#32 Kristiqnn

Kristiqnn

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 206
  • МестонахождениеГорна Оряховица

30 януари 2013 - 22:42

Днес ми пристигнаха стъкълцата и побързах да ги сложа. Мисля ,че се получи доста-добре.. точно ,както очаквах  :)


  
  

#33 brakeman

brakeman

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 3
  • МестонахождениеВелико Търново

31 януари 2013 - 22:21

Днес мисля че те видях мина ,като изтребител през центъра... Априлията е супер яка :) Лично мен ме кефи повечето от аероксчетата :)

#34 darklight

darklight

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 226

01 февруари 2013 - 15:40

Аз съм старият собственик на мотора. Мога да ви гарантирам, че когато беше с предавки 9/1 и 5 грама ролки превъртя километража, можеше и още малко, но ме беше страх. 125 км/ч засечено с кола, един приятел караше зад мен! Още съжалявам, че поне една снимка не направих (то пък и ще е интересно с тая скорост да карам и да снимам :D)

#35 ApriliaSR_vd

ApriliaSR_vd

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 142
  • МестонахождениеВидин

01 февруари 2013 - 15:46

Супер е станала бегачката бях сигурен, че ще има по-як вид с мигачите :) Моята като ѝ ги сложих само в тях гледах :D

#36 Kristiqnn

Kristiqnn

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 206
  • МестонахождениеГорна Оряховица

01 февруари 2013 - 18:26

Супер е станала бегачката бях сигурен, че ще има по-як вид с мигачите :) Моята като ѝ ги сложих само в тях гледах :D

Еми да, доста я отварят ти стъкълца беличките.. :D :thumbup:
  
  

#37 shtelko

shtelko

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 956
  • МестонахождениеДимитровград

05 февруари 2013 - 20:49

Много добре стана с тези стъкълца :)

#38 ApriliaSR_vd

ApriliaSR_vd

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 142
  • МестонахождениеВидин

05 февруари 2013 - 21:30

Еми да, доста я отварят ти стъкълца беличките.. :D :thumbup:
mnogo sexava stana :D i az trqbva da tursa skoro novi che malko se poiztrepah :D

#39 Team Boyana

Team Boyana

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 572
  • Скутер:Malaguti f12 Top Trophy

05 февруари 2013 - 21:42

Супер е априлиата само  намали малко карбона , до колегата ""neprli4no_burz"" като не ти е на нивото да ти говори такива работи и ти не си му на нивото да му се заяждаш негова си е темата не го натяква на никой не си налага мнението и не може да оспорваш не знам какво не ти е ясно TOP TROPHY с карбуратор 28мм правеше 120 като глъхнеше от много гориво , да си направил сам целия си скутер да говориш смело а така се излагаш и то много ,плескаш и с 500 на сън и аз ги плескам пеша ;)

#40 neprili4no_burz

neprili4no_burz

    НАПРЕДНАЛ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 1236
  • МестонахождениеSofia
  • Скутер:бабка с жабарски допинг

05 февруари 2013 - 22:09

Супер е априлиата само  намали малко карбона , до колегата ""neprli4no_burz"" като не ти е на нивото да ти говори такива работи и ти не си му на нивото да му се заяждаш негова си е темата не го натяква на никой не си налага мнението и не може да оспорваш не знам какво не ти е ясно TOP TROPHY с карбуратор 28мм правеше 120 като глъхнеше от много гориво , да си направил сам целия си скутер да говориш смело а така се излагаш и то много ,плескаш и с 500 на сън и аз ги плескам пеша ;)

Абе дрисльо ти като Калинчо си пишеш ей така.Дай да ти видя твоя проект,имаш ли изобщо скутер?А кое не съм си направил аз,че не те разбрах от това с което купих аерокса само карбуратора,гърнето и електрониката не съм сменил,ама какво ти се обяснявам.Айде като си дупе и ги правиш много,докарай твоя или на някой твой приятел да видиш какво ще ти причиня.Ама какво да говоря нямаш една тема и всичките ти мнения са меко казано смешни.Айде бягай моля те