•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

проблем с Piaggio

piaggio nrg

#1 mirro

mirro

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 16
  • МестонахождениеRazgrad

24 December 2015 - 15:24

Здравейте!
?мам проблем с Piaggio nrg.
Вчера реших да си го стегна, сложих му чисто нов акумулатор, понеже не е пален от известно време и стария вече не ставаше за нищо, капнах нов бензин и не иска и не иска да запали. Всъщност успя веднъж но видях, че тече бензин. Като пробвам да запали стартера си върти и върти на едно място и не пали, а само капе бензин. Свещта е наред, дава искра, почистена е.. наистина не знам какво повече да направя, ако някой може да помогне с идеи ще съм дяволски благодарен.
" Real Eyes Realise Real Lies "

scooterhouse.net

#2 mirro

mirro

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 16
  • МестонахождениеRazgrad

24 December 2015 - 15:45

имам видео но не мога да го прикача тук
" Real Eyes Realise Real Lies "

#3 JayJay

JayJay

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 149
  • Скутер:Benelli Naked 50 2003 Minarelli Horizontal

24 December 2015 - 17:57

имам видео но не мога да го прикача тук

Качи го в Youtube и дай линк.

#4 Dangl3rr

Dangl3rr

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 213
  • Скутер:Yamaha Aerox

24 December 2015 - 20:15

в студеното, когато не е пален скоро всяко NRG пали така :) търпение, ритане(ако имаш манивела), вадене и почистване на свещта и карбуратора и така :) виж си автоматичния смукач - може да не работи като повечето :)

#5 mirro

mirro

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 16
  • МестонахождениеRazgrad

24 December 2015 - 20:18

в студеното, когато не е пален скоро всяко NRG пали така :) търпение, ритане(ако имаш манивела), вадене и почистване на свещта и карбуратора и така :) виж си автоматичния смукач - може да не работи като повечето :)
А имаш ли идея дали мога да си смъкна карбуратора без да махам спойлерите че не са много здрави.. Преди 3 години го бях махал но мина доста време от тогава.. ? утре ще го разглабям но ми се ще да не бутам пласмасите
" Real Eyes Realise Real Lies "

#6 mirro

mirro

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 16
  • МестонахождениеRazgrad

24 December 2015 - 20:27


Качи го в Youtube и дай линк.
https://www.youtube....h?v=CSfhyCxeWBo
" Real Eyes Realise Real Lies "

#7 Dangl3rr

Dangl3rr

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 213
  • Скутер:Yamaha Aerox

24 December 2015 - 20:45

разбира се че може! имаш да развиеш 2 скоби - към филтъра и към двг! и няколко маркуча, внимавай с ако не ти държи вакуум кранчето ще ти изтече безина :)

#8 mirro

mirro

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 16
  • МестонахождениеRazgrad

25 December 2015 - 13:06

благодаря, благодаря, благодаря ! изкарах карбуратора, отворих всичко възможно, очистих сглобих всичко наново и запали ! пали си от раз със стартера най-накрая както преди, и оборотите си регулирах.. супер супер, предполагам поплавака е бил задържал и за това да ми е текъл бензин постоянно.. не знам ноо супер точно на Коледа.. идеално, благодаря още веднъж :))
" Real Eyes Realise Real Lies "

#9 Dangl3rr

Dangl3rr

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 213
  • Скутер:Yamaha Aerox

27 December 2015 - 19:16

няма проблем :) това е PIAGGIO :) иска си да го глезят :D