•         

Съобщение

Присъединете се в официалната FACEBOOK група на СКУТЕР КЛУБ БЪЛГАР?Я- ТУК
Присъединете се в групата само за покупка и продажба на скутери и части във FACEBOOK - ТУК

Помагайте! Проблем с Пежо speedfight 2


#1 Elforia

Elforia

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 5
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:SPEEDFIGHT 2 LC 50cc /307WRC/ 2006

24 юли 2017 - 06:29

Здравейте.На скоро си взех speedfight 2 LC 50cc /307WRC/ 2006 г. Успешно го регистрирах :) .... обаче нещо Нее наред с моторчето:) а ми е първия мотопед. Та проблема е следния нещо отзад "ручи" ,като го запаля трудно се форсира .... после набира изведнъж после губи мощност и така постоянно. ? през цялото време отзад в задвижването нещо издава гадни звуци:( .... направи ми впечетления че тръгва много рязко чак при доста форсиране не ми се струва нормално но не съм сигурен.
Та какво му има на моторчето ... мислех че загубата на мощност е нещо с карбуратора свързано.... обаче вече не съм сигурен :(
Въпроса е някой ако знае майстор в Пловдив който може да го поправи. ? за какви пари да се приготвя ;)

scooterhouse.net

#2 Kostuma

Kostuma

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 64
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:Yamaha Aerox 70 cc Malossi sport

24 юли 2017 - 06:49

Колега като за начало отвори капака на трансмисията и разгледай дали всичко изглежда нормално можеш да си провериш съединителя така поне ще знаеш дали е от това пък после се бъзикай с карба на майстор е най-лесно и все пак  имай на предвид че майстори много ако не знаеш какво му е ще им е по лесно да те излъжат. Поздрави дано да е нещо лесно.

#3 Spawn_96

Spawn_96

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 259
  • МестонахождениеKavarna
  • Скутер:suzuki katana 50

25 юли 2017 - 10:23

За тръгването на високи обороти-твърди пружини на съединителя,износен съединител,леки ролки.загубата на мощност също може да е признак за лошо подбрани ролки.за това ручене което казваш ,вдигни скутера на централната степенка ,така че задната гума да е във въздуха и върти гумата на ръка,ако се чува пак,то проблема е в предавките,разбити лагери или нещо по сериозно

#4 Elforia

Elforia

    НОВ ПОТРЕБ?ТЕЛ

  • Активни
  • 5
  • МестонахождениеПловдив
  • Скутер:SPEEDFIGHT 2 LC 50cc /307WRC/ 2006

03 август 2017 - 11:28

Здравейте скутера вече е поправен... оказаха се доста неща но все дребни ... нови ролки и шайба регулиране на карбуратора а рученето е било нещо по манивелата така и не разбрах какво точно :)  Важното е че сега върви и ускорява доста добре ..... единствено леко вие като тролей

#5 boda

boda

    НАЧ?НАЕЩ

  • Активни
  • 819
  • Телефонен номер:0888207794
  • МестонахождениеСофия
  • Скутер:HondaNX250Dominator,Yamaha Virago535,750

03 август 2017 - 12:58

браво и честито! поздрави човека, който ти го оправи. надявам се че е погледнал и маслото на скоростите...